We starten altijd met een gratis kennismaking. Indien gewenst houden we direct extra ruimte in de agenda voor een intake. Middels de intake komen wij er achter wie jij bent als persoon kwa voeding en welk doel jij middels het SAARS persoonlijk voedingsplan wil bereiken. Na de intake ga jij met jouw persoonlijke voedingsplan aan de slag. Na ongeveer 2 weken plannen we een consult en reflecteren we de afgelopen weken. We passen het plan hier vervolgens indien gewenst op aan. Soms is het plan al helemaal naar wens, maar vind je het wel leuk om meer inspiratie te ontvangen. Ook dit krijg je bij ieder consult erbij. Denk bijvoorbeeld aan nieuwe inspiratie voor producten, nieuwe recepten of bijvoorbeeld tips voor de vakantie. Indien gewenst vindt er altijd een uitgebreide meting plaats.
Gedurende de begeleiding heb je altijd de mogelijkheid tot het stellen van vragen via whatsapp aan jouw persoonlijke coach. De verdere vervolg consulten worden in overleg met jou gepland. Hier kan zowel een korte (2 weken) als langere periode (paar maanden) tussen zitten.
Aan het eind van het traject besteden we aandacht aan het behouden van je doel. Op deze manier zorgen we ervoor dat jij je aangepaste voedingspatroon zelf voort kunt zetten. Indien gewenst kun je een vervolg abonnement nemen op SAARS Online .
Hét abonnement op een blijvende gezonde leefstijl!